McDonald velice mile překvapil a začal od dnešního dne (18.4.2017) nabízet bzl. housku i v ČR!

Je to zatím jen ve vybraných restauracích (ale je jich celkem dost) a jen k jednomu druhu hamburgeru, ale to nevadí – já jsem za to rád! Příplatek je 20 Kč, což je solidní – v Rakousku je příplatek 1 EUR.

Při výběru přes automat je na poslední obrazovce dole „zatržítko“ bezlepková houska, které je třeba zaškrtnout.

Dobrou chuť!

 

Oficiální info:

 

Skočit si na rychlý oběd, nebo si naopak vychutnat večeři s přáteli? Pro celiaky a fanoušky bezlepkových jídel mnohdy nelehký úkol podobný honbě za pokladem. Nově mohou bez obav navštěvovat i restaurace McDonald’s a vychutnat si i tamní burgery. Bezlepkovou variantu Royal burgeru začne řetězec nabízet od 18. dubna 2017.

Restaurace tzv. nové generace budou od poloviny dubna nabízet i bezlepkovou variantu ikonického „čtvrtlibráku“ u nás známého jako Royal. Velký plátek grilovaného 100% hovězího masa v oblíbené kombinaci se dvěma plátky sýra, cibulí, okurkou a kečupem si můžete do bezlepkové žemle navolit u samoobslužného kiosku anebo objednat u obsluhy u kasy.

„Snažíme se vyhovět přáním našich zákazníků a posouvat nabídku stále dále. Díky rozvoji našich restaurací se nám podařilo zařadit do menu i bezlepkové žemle Royal burgeru. Zákazníci s bezlepkovou dietou tak mohou kromě hranolek, salátů, zmrzliny, nebo shaků poprvé ochutnat i naše burgery,“ dodává Ivo Lamich, manažer kvality a nákupu McDonald´s ČR a SR.

Slavný Royal burger se 100% hovězím masem se bude i v bezlepkové variantě prodávat od 75 Kč a v menu od 125 Kč. Dostanete jej v restauracích nové generace* od 18. dubna.

*Restaurace nové generace jsou vybaveny samoobslužnými kiosky, jejich seznam naleznete zde .